🇬🇧Jeżeli pragniesz NAJLEPSZEJ edukacji językowej dla swojego dziecka, PRZECZYTAJ:
👉 Leonardo School w Radomiu to miejsce przyjaznej edukacji i rozwoju dla Twojego dziecka. Jesteśmy szkołą języka angielskiego dla dzieci i młodzieży od 3 lat do końca szkoły podstawowej. Oprócz zajęć angielskiego rodzice zapisują swoje dzieci na zajęcia rozwojowe z koncentracji oraz technik skutecznej nauki.
Gdzie uczymy❓
📍 ul. Osiedlowa 20 a – sprawdź, gdzie znajduje się nasza siedziba https://bit.ly/3D1sAZN
Na jakie kursy możesz zapisać swoje dziecko i czego się u nas nauczy❓
🔴 LEO ENGLISH, to wyjątkowa metoda nauczania języka angielskiego 🇬🇧, skierowana już do dzieci od 3 lat. Twoje dziecko może przejść całą ścieżkę edukacyjną lub dołączyć do nas w dowolnym momencie i zostać Mistrzem Angielskiego:
👉 LITTLE ONES – od 2 do 3,5 lat 🇬🇧
Na tym poziomie dziecko buduje świadomość komunikacji w języku angielskim. Osłuchuje się z nim i oswaja. Poznaje proste komunikaty i słowa. Dzięki piosenkom i rymowankom zapamiętuje właściwą intonację i wymowę. Natomiast specjalnie przygotowane bajki ułatwiają rozumienie poleceń i prostych dialogów.
👉 PRE-STARTERS – od 4 do 5 lat 🇬🇧
Na tym poziomie dziecko doświadcza wielu powodów, by polubić angielski na całe życie. Poprzez zaskakujące zabawy i mini przedstawienia poznaje określony zasób słów. Rozumie i wykonuje polecenia oraz przeprowadza proste dialogi w języku angielskim. Dzięki piosenkom i rymowankom doskonali swoją wymowę. Natomiast dzięki specjalnie przygotowanym historyjkom rozbudzamy w nim chęć uczenia się języka.
👉 STARTERS – 5 – 6-latki 🇬🇧
Nauka na tym poziomie opiera się na coraz bardziej angażujących uwagę dziecka zadaniach i zachęcaniu do komunikacji. Uczestnicząc w ciekawych zabawach, mini przedstawieniach, grach, aktywnościach ruchowych i zajęciach manualnych dziecko utrwala i wzbogaca swoje słownictwo, rozumie i wykonuje polecenia. Zaczyna inicjować komunikację w języku angielskim oraz spontanicznie wypowiadać się. Nowe piosenki i historyjki, przygotowane dla tego poziomu, zachęcają do codziennego wykorzystywania języka i są strażnikiem czystej wymowy.
👉 CLIMBERS – 6 – 7-latki 🇬🇧
Na tym poziomie dziecko poznaje słownictwo, wyrażenia i struktury językowe określone w programie. Potrafi budować proste zdania i przeprowadzać dialogi w języku angielskim. Przygotowuje się do nauki czytania i pisania w języku angielskim. Uwielbia przychodzić na angielski, gdyż tu ma okazję polecieć w kosmos, być Indianinem, zagrać w przedstawieniu o Czerwonym Kapturku lub porozmawiać po angielsku z Marsjaninem.
👉 RUNNERS – 7 -8-latki 🇬🇧
Na tym poziomie dziecko poznaje słownictwo, wyrażenia i struktury językowe określone w programie. Nabywa umiejętność budowania zdań i przeprowadzania dialogów w języku angielskim. Udoskonala czytanie oraz pisanie. Poszerza swoją wiedzę, używając języka angielskiego, np.: poznając zwyczaje kulturowe innych państw.
👉 LEAPERS – 8 -9-latki 🇬🇧
Na tym poziomie dziecko rozwija umiejętność mówienia, słuchania, czytania i pisania. Poszerza zakres słownictwa o nowe treści językowe i utrwala wprowadzone struktury gramatyczne. Tematy zaczerpnięte z otoczenia, np. ciekawe zawody, niezwykłe miejsca, nowinki technologiczne budzą ciekawość dziecka, a wprowadzone ćwiczenia językowe motywują do poznawania języka.
👉 FLYERS – 10-latki (IV klasa) 🇬🇧
Na tym poziomie uczeń utrwala i poznaje słownictwo oraz struktury gramatyczne poprzez liczne gry i zadania językowe. Dzięki nim dowiaduje się, w jaki sposób funkcjonuje język i porządkuje wiadomości gramatyczne. Poprzez różnorodne ćwiczenia komunikacyjne w parach i interaktywne zajęcia grupowe uczniowie rozwijają umiejętność mówienia i słuchania.
Posłuchaj opinii rodziców i dowiedz się więcej o metodzie Leo English, która jest gwarancją najwyższego poziomu edukacji dla Twojego dziecka: https://bit.ly/3i4mK1B
Co zachwyci Młodych Adeptów Angielskiego na zajęciach Leo English i sprawi, że Twoje dziecko nie będzie mogło się doczekać następnej lekcji❓
👉 jedyny w Radomiu robot 🤖 EMYS, który uczy dzieci angielskiego przez interakcje
👉 mówiący długopis TING, który wymawia to, co dziecko zaznaczy w podręczniku 😲
👉 przyjaźni lektorzy pasjonaci, którzy dbają o to, aby nauka była również zabawą 😌
Kiedy wielu dorosłych przyznaje obecnie: „Nie umiem mówić po angielsku”, Twoje dziecko już teraz powie: „Mamo, chcę się uczyć angielskiego! 😍 „, a oprócz tego:
🔰 pokocha naukę języka angielskiego
🔰 zbuduje pewność siebie
🔰 będzie się świetnie bawiło na zajęciach
🔰 nawiąże wartościowe relacje z rówieśnikami
🔰 jako dorosły nie będzie odczuwało bariery językowej, a angielski nigdy nie będzie dla niego językiem obcym.
Po skończeniu kursu Leo English zapraszamy dzieci z klas V-VII na nastawione na komunikację zajęcia angielskiego z wykorzystaniem podręczników wydawnictwa Macmillan, a uczniów klasy VIII na kurs angielskiego przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty. W ten sposób zapewniamy Twojemu dziecku edukację językową od przedszkolaka do końca szkoły podstawowej 😀
🔵 LEO MANIAK
Ten licencjonowany i sprawdzony program efektywnej nauki wspiera dzieci z klas II-V w edukacji szkolnej z różnych dziedzin: ortografii 📝, czytania 📖, pamięci i koncentracji. Nad jego formułą pracowali pedagodzy, psycholodzy, a także poloniści, którzy znają proces uczenia dzieci od podszewki. Więcej informacji: https://bit.ly/37rsTyf
Chcesz zapisać dziecko do Leonardo School na zajęcia angielskiego Leo English 🇬🇧, zajęcia angielskiego dla klas V-VIII 🇬🇧 lub na zajęcia Leo Maniak❓ Obserwuj nasz profil, ponieważ już 28 sierpnia i 4 września organizujemy Dni Otwarte z atrakcjami dla dzieci 😍 Już teraz możesz zapisać się na lekcje pokazowe podczas Dni Otwartych lub od razu zarezerwować miejsce na kursie dla Twojego dziecka.
Masz pytania lub chcesz zapisać dziecko na zajęcia w roku szkolnym 2021/22❓
👉 Zadzwoń teraz pod ten numer 📞 507 214 034 – odbierze go Agnieszka i odpowie na każde Twoje pytanie, a także pomoże Ci dobrać kurs (jesteśmy dostępni pod telefonem od godz. 9:00 do 18:00)
👉 Wolisz wysłać zapytanie? ✏️ Zerknij na nasz fanpage i napisz na czacie.
🤓 Gotowy na bezpłatną lekcję pokazową? Przejdź tutaj i użyj formularza szybkiego zapisu: https://bit.ly/3AIHWAj
Dlaczego warto zapisać się dzisiaj❓
✅ Najlepszy moment na rozpoczęcie nauki angielskiego przez Twoje dziecko jest teraz!
✅ Mamy ograniczoną liczbę miejsc.
✅ Samo zgłoszenie nic nie kosztuje!