Lektorzy

O ostatecznym kształcie Leonardo School zdecydowało zaangażowanie, pasja i doświadczenie wielu osób.

W trosce o Państwa dzieci zadbaliśmy o to, aby w naszej szkole pracowali tylko najlepsi lektorzy i nauczyciele. Posiadają oni najwyższe kwalifikacje, a także umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy.

Profesjonalizm oraz gwarancja dobrze przeprowadzonych zajęć wynika stąd, że nauczyciele pracujący w radomskim oddziale LEONARDO SCHOOL to absolwenci studiów kierunkowych, którzy przeszli specjalistyczne kursy, zdobywając akredytację Ogólnopolskiej Sieci Szkół Leader School. Ponadto regularnie uczestniczą w szkoleniach, prowadzonych przez autorów metod, którymi nauczamy. Dlatego każde spotkanie z dziećmi jest skrupulatnie zaplanowane i opiera się na wykorzystywaniu ponad 600 pomocy dydaktycznych.

Stworzyliśmy zespół składający się z ludzi pracowitych, pełnych pozytywnej energii, kreatywnych, nieustannie doskonalących swoje umiejętności. Dzięki temu zajęcia z naszymi lektorami i trenerami są nie tylko efektywne, ale także wyjątkowo przyjemne

Ewa Leszczyńska

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku filologia angielska w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu. Jestem nauczycielem języka angielskiego od 10 lat. Staram się prowadzić zajęcia w taki sposób, aby zobaczyć uśmiech, radość i zadowolenie swoich uczniów. „Było super!" to słowa, które najbardziej motywują mnie do działania. Uwielbiam pracę z dziećmi, a w Leonardo School łączę to ze swoją pasją, jaką jest język angielski.

Marta Dziurzyńska

Certyfikowana lektorka Leo English
Pani Marta prowadzi w Leonardo School Radom zajęcia Leo English. "Jestem magistrem filologii angielskiej, skończyłam też studia podyplomowe z pedagogiki. Od dawna marzyłam o pracy z dziećmi i wreszcie udaje mi się zrealizować ten cel. Nauka przez zabawę to świetna metoda i bardzo się cieszę, że mogę brać udział w tym procesie. Praca z dziećmi jest pełna wyzwań. Z niecierpliwością na nie czekam."

Zapisz swoje dziecko na bezpłatne zajęcia pokazowe ZAPISY